Hudební prázdninový tábor

 
alias S muzikou za zvířátky

pro školáky od 6 do 15 let
Jindřiškou Černou a jejími hosty
 
 Termín: 14.8. – 18.8. 2023
 
 
Celý tábor budeme společně muzicírovat a užívat si "souznění", které nám muzika dopřává. Srdečně zváni jsou zkušení muzikanti i ti, kteří zatím na žádný hudební nástroj nehrají. 
Pokusíme se muzicírovat tak, abychom se zvířátky na Kodymce byli nerušivými kamarády.  Budeme k tomu využívat svůj hlas, své tělo, hudební nástroje i technické pomůcky typu CD přehrávačů. Pozveme si milé hudební hosty, ale užijeme si i staré krásné zahrady na Kodymce a jejich zvířátek.
Na hudebním táboře na Kodymce sejde vždy nesourodá skupina muzikantů, ale spojí je radost z hudby i společných zážitků natolik, že na konci tábora uspořádáme koncert pro rodiče.
 
 
Dále na Vás čekají stolní hry, sport a spousta další zábavy. 

  

Proklikem se dostanete na související informace o prázdninovém provozu DKK, stravování a pitném režimu, o přihlášení a na ceník.
 
 
 

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru