Chovatelský týden

  
 
Prázdninový program pro školáky od 6 do 12 let
(rozhodující však není věk, ale zájem dítěte) 
vedou Petr KodymVeronika Kodymová a jejich hosté.
 
 Termíny: 
17.7. - 21.7. 2023
31.7. - 4.8. 2023
7.8. - 11.8. 2023
 
Na co se můžeme těšit ?
 
Na našich chovatelských táborech nejsou zvířata za sklem nebo v přepravce. Děti jen nesedí u stolu a neposlouchají moudra jako ve škole, ale každý den se setkávají se zvířaty, která žijí na Kodymce. Zvířata nejen drbou za uchem, ale pomáhají s péčí o ně. Společně si o zvířatech povídáme a pozorujeme jejich interakce mezi sebou a snažíme se pochopit co a proč zvířátka v různých situacích dělají. Například co znamená když kůň stáhne uši do zadu, proč morče někdy škrábne, co znamená, když had zacouvá a jeho krk má tvar otazníku, proč se nemají zvířatům strkat prsty skrze mříže či plot atd. Náš tábor není o slovech a pracovních listech (toho mají děti dost ve škole), ale je o kontaktu se zvířaty, o zážitcích a radosti.
 
Zvířata se na Kodymce chovají celoročně. Naše zvířata známe a víme co od nich čekat :-). Váší účastí na našem táboře, přispíváte na celoroční krmení i péči o ně.
 
Čeká na Vás poník Hilda, psy Flyp a Coty, koza Skara, ale i ještěrky, želvy, trnorepy, vakoveverky, králík, morčata, holuby či křečík Bohouš. To je jen krátký seznam zvířat, se kterými budou děti na Kodymce v kontaktu. Budou se o zvířátka učit starat, ale mohou si je i pohladit. Se zvířátky zažijeme nejedno dobrodružství. Navštívíme ZOO, ale čeká nás i povídání se zajímavými hosty. Tento tábor je plný zážitků, radosti, poznání, spolupráce a hlavně zvířat, se kterými budou děti v každodenním kontaktu.
 
  

 

 
Proklikem se dostanete na související informace o prázdninovém provozu DKK, stravování a pitném režimu, o přihlášení a na ceník.
 
Máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás !

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru