Zápis do školky pro děti od 2 do 6 let pokračuje

Školka Dětského klubu Kodymka se v zimě docela dost zaplnila, stále však zbývá, alespoň některé dny,  pár posledních míst.

Školka je v provozu po celý rok (včetně školních prázdnin) v pracovních dnech od 7.30 do 17.00 hodin. Informace o programu naleznete zde , aktuální týdenní rozvrh zde. Program je skutečně velmi bohatý, jeho součástí i dopolední kroužky, jako je  hra na flétnu, práce v keramické dílně , výtvarný kroužek ,angličtina pro nejmenší  a chovatelský kroužek pro předškolní děti . Pokud to počasí dovolí, chodí děti alespoň na chvilku ven na zahradu, kde mají možnost se proběhnout a třeba si i pohrát s našimi králíky Chlupinkou a Sisi a morčaty Kvikérií a Uřvíkem. Děti, které u nás chtějí setrvat i po obědě, se mohou po 14. hodině zapojit do odpoledních kroužkůÚplný týdenní rozvrh aktivit Dětského klubu Kodymka naleznete zde.

Naše pedagogické cíle a zásady naleznete zde.

Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o aktivitách DKK včetně pokynů jak se přihlásit a ceníku. Dětem, které chodí do DKK častěji a na delší dobu poskytujeme množstevní slevy až do výše 38%, děti z téže rodiny mají navíc nárok na sourozeneckou slevu. Raději se přihlaste včas, aby ve Vámi zvoleném termínu bylo ještě volno - kapacita Dětského klubu Kodymka je velmi omezená!

Pokud máte nějaký dotaz, kontaktujte nás e-mailem či telefonicky nebo se k nám (raději v předem dohodnutém termínu) přijďte podívat. Rádi Vás na Kodymce uvítáme ! 

  


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru