Školka v prvním pololetí školního roku 2011/2012

1. září nám zase začíná školní rok. Ve školce se sejdou děti, které k nám již chodily, s dětmi nově přihlášenými. Podle přihlášek se zdá, že kapacita školky je prakticky naplněna, zejména v některých dnech. Nyní očekáváme, že rodiče potvrdí přihlášení dětí zaplacením školkovného  do 31.VIII. a že děti v září skutečně nastoupí. Je však možné, že některé z dětí se dostanou do státních školek a že se tudíž několik míst u nás ještě uvolní. Proto opokud máte zájem, neváhejte,  kontaktujte nás a přihlaste se co nejdříve !  Naše kapacita je omezená a zájem je velký.

Program školky bude podbný jako před prázdninami. I nadále bude součástí aktivit animoterapie při chovatelském kroužku pro nejmenší, flétnička, keramika, logopedická prevence pro nejmenší a výtvarný kroužek. Novinkou bude Montessori dílna, tanec a jóga pro nejmenší, angličtina s rodilým mluvčím je prozatím ve stádiu jednání.

Jelikož docházelo k malým nedorozuměním, byli jsme nuceni upřesnit pravidla pro poskytování náhrad za absence v důsledku nemoci dítěte. Naprostá většina školek nechává absence bez jakékoliv náhrady propadnout; náš systém je v maximální možné míře benevolentí. 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru