Při pozdějším nástupu do kroužků nižší ceny

Stále přijímáme přihlášky do všech odpoledních zájmových kroužků a kurzů a k dopolednímu, polodennímu i celodennímu pobytu v DKK.

Děti, které do odpoledních kroužků DKK nechodí již od září, ale nastoupily až 14. října nebo později, nemusí platit kroužkovné za celé pololetí, nýbrž jen za jeho poměrnou část - tedy o 30,8% méně (viz ceník). Přihlášení do kroužků však zbytečně neodkládejte - děti se již od září lecčemus naučily a noví členové budou mít stále více co dohánět !

První návštěva v kroužku je bezplatná. Dítě si může nezávazně vyzkoušet jeden, dva nebo třeba i všechny kroužky a potom je na rodičích, zdali je do některých kroužků přihlásí. Návštěvu Vašeho dítěte však, prosím, pokud možno ohlaste předem.

Přihlásit se můžete

  • Elektronicky:  vyplněný elektronický formulář nebo přihlášku pošlete na adresu info [at] kodymka [dot] cz . Vaše dotazy zaslané -mailem rádi zodpovíme.
  • Osobně: navštívte nás v DKK (raději po e-mailové nebo telefonické domluvě-číslo 739 657 535), prohlédnete si naše prostory a zeptáte se na vše, co Vás bude zajímat. Rádi Vás u nás uvítáme !

Odpolední kroužky navštěvují děti od 4 do 10 let.


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru