NOVINKY V DKK V ROCE 2010

 Vážení rodiče, milé děti,

Dětský klub Kodymka pro Vás přichystal na rok 2010 celou řadu novinek.
 
První novinkou bude ROZŠÍŘENÍ A VYLEPŠENÍ PROSTOR  DKK. Poté, co jsme během podzimu provedli rekonstrukci přístupové cesty, šatnu zařídili novým nábytkem na míru a v herně jsme položili parkety, budou koncem ledna uvedeny do provozu nové prostory v 1.patře usedlosti Kodymka. Děti se mohou těšit na oranžový taneční sálek, zelenou ložničku, tabasco jídelnu a žlutou hernu, to vše s příslušenstvím a velikým balkónem do zahrady.
 
Program MINIŠKOLKY PRO DĚTI OD 2 DO 6 LET je obohacen o dvě novinky -angličtinu pro nejmenší a chovatelský kroužek pro předškolní děti. Stávající dopolední kroužky budou pokračovat v nezměněných termínech nadále. I přes růst DPH nedojde ke zvýšení cen.
 
Stávající ODPOLEDNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY PRO DĚTI OD 4 DO 10 LET ( hudební, chovatelský, výtvarný, Předškoláček – logopedie & motorika, rébusů a logických her, společenských her, vaření, výtvarný ) budou pokračovat i ve 2. pololetí školního roku 2009/2010, tedy od 1. února do 18. června 2010, každý bude mít 17 lekcí. Ceny kroužků a kurzů se nezmění.
Velká novina v chovatelském kroužku: 26. prosince se nám narodila 3 malá morčátka !
 
Novinkou budou i TANEČNÍ KURZY, v první řadě CAPOEIRA A BRAZILSKÉ TANCE  v provedení pro děti od 4 do 6 let a pro školáky od 6 do 10 let (povede  Denisa Hladovcová) .
 
Od února se otevřou KURZY PRO MATKY S DĚTMI I BEZ DĚTÍ  .První bude HRAJEME SI S ŘÍKANKAMI , kde si budou matky moci společně se svými dětmi zacvičit a zatancovat a přitom se naučí nové písničky a říkanky. Po hudebně pohybové části bude pro zklidnění následovat část výtvarná.  Rovněž se otevře MONTESSORI PRACOVNA PRO NEJMENŠÍ . Oba kurzy vede Markéta Nováková. Novinkou bude i
POHYBOVÁ TANEČNÍ TERAPIE PRO MATKY S DĚTMI (povede Ivanka Dlabalová).  
 
Pokračuje i ZÁPIS DO MINIŠKOLKY I DO KROUŽKŮ A KURZŮ V DKKÚplný týdenní rozvrh aktivit Dětského klubu Kodymka naleznete zde. Rozvrh naleznete zde. Nové prostory umožní, že některé kroužky budou probíhat paralelně. 
 
V dobách školních prázdnin na Praze 6, tedy 29. ledna, 8.-12. března a 1. dubna, a také v době letních prázdnin včetně předprázdninového a poprázdninového „přechodného období“, tedy od 11. června do 10. září 2010 zajišťujeme PRÁZDNINOVÝ PROVOZ  DKK. Jeho součástí jsou kromě hrátek se zvířátky a volných her i některé zájmové kroužky a také výlety na zajímavá místa a na kulturní akce. Program se však neřídí pravidelným rozvrhem, ale aktuálním týdenním plánem, který se sestavuje týden dopředu a přizpůsobuje se zájmům a věku dětí, jež se ho právě účastní.
 
Všem dětem a jejich rodičům přejeme do nového roku 2010 hodně zdraví, štěstí a radosti.
                                        Za všechny pracovníky DKK
 
                                                                                                  Veronika Kodymová
 

Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru