Co je nového ve školce

Školka Dětského klubu Kodymka je v provozu o prázdninách i ve školním roce. Akorát děti se nám na začátku nového školního roku hodně vymění - ty starší se stávají předškoláky a odcházejí do státních školek nebo do školy. A přicházejí nám děti nové. Některé z nich jsou v září ještě s rodiči na dovolené nebo někde u babičky a přijdou až se vlády nad počasím definitivně chopí podzim.

V průběhu letošního roku se toho na Kodymce hodně změnilo. Abychom rozšířili kapacitu a mohli děti rozdělit na více skupin, adaptovali jsme i prostory v prvním patře - dovybavili herny a pokojíky, vybudovali dětské záchodky. Děti, které budou v patře, se s dětmi z přízemí nemusejí setkat - vytvořili jsme novou šatnu pro horní prostory DKK. Za tmy nám na cestu posvítí nové osvětlení. Rovněž jsme rozšířili venkovní prostory, ke kterým přiléhá výběh s malým domečkem, ve kterém bydlí dvě zakrslé holandské kozičky, Skara a Bíra . Kozy jsou strašně zvědavé a hravé a děti si je nesmírně oblíbily. Bezprostřední kontakt s přírodou a obzvláště s krotkými chlupatými mazlíčky dělá dětem moc dobře a my jsme rádi, když jim ho můžeme zprostředkovat.

Školka je již téměř zaplněna, ale díky rozšíření prostor se k nám pár dětí ještě vejde.  Proto opokud máte zájem, neváhejte,  kontaktujte nás a přihlaste se co nejdříve !  Naše kapacita je omezená a zájem je velký.

Program školky bude podbný jako před prázdninami. I nadále bude součástí aktivit animoterapie při chovatelském kroužku pro nejmenší, flétnička, keramika, logopedická prevence pro nejmenší a výtvarný kroužek.


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru