16.-20.8.2010: Hudební prázdninový tábor

V pondělí se všichni seznámíme, představíme si hudební nástroje, které ovládáme nebo se chystáme je ovládnout a budeme se o to pokoušet. Také si zazpíváme a začneme secvičovat nějaké společné muzicírování. Možná nám zbude nějaký čas i na „hudební hry“. Protože každý (nejen) muzikant potřebuje dobře dýchat, trochu se protáhneme a „rozdýcháme“.

V úterý budeme v nácviku pokračovat, také pozveme nějakého hosta – opravdového muzikanta, aby nám něco o sobě pověděl i něco zahrál. Určitě bude také probíhat to, co se líbilo v pondělí…A navíc si dopoledne vyzkoušíme práci v keramické dílně. Odpoledne se  zase seznámíme se zvířaty, která žijí v DKK. Morčinka by měla tento týden rodit mláďátka !
 
Ve středu bychom si kromě zpívání a muzicírování také mohli vyrobit nějaké hudební nástroje. A hned dopoledne se zajedeme podívat do Středočeského muzea v zámu v Roztokách u Prahy, kde si prohlédneme stálé exposice a výstavu loutek. Zámecký park je přímo předurčený pro malý konzert...
 
Ve čtvrtek bychom mohli zase pozvat nějakého hosta, pokračovat ve výrobě nástrojů, zpívat, poslouchat nějakou muziku nebo si o ní povídat a také si zahrát nějaké hudební hry.
 
V pátek by naše muzicírování mělo vyvrcholit společným „koncertem“ pro rodiče a kamarády. Ale tím se určitě nebudeme stresovat a uvidíme,jak nám to secvičování půjde….
 
Další informace a odkazy naleznete zde a zde.
 
 

Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru